Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Wypożyczalnia sukien ślubnych.

Kupić czy wypożyczyć?

Dzień wyboru sukni ślubnej to dla wielu przyszłych Panien Młodych dzień równie ważny co dzień ślubu. Każda z nas chce aby suknia ta była perfekcyjna, tak aby olśnić wszystkich i czuć się cudownie. Z drugiej strony organizacja ślubu i wesela oprócz mnóstwa energii pochłania równie dużo pieniędzy.  Dopinamy budżet, planujemy ile wydamy na poszczególne rzeczy. Problem pojawia się wtedy, kiedy na przymiarce ubieramy absolutnie piękną i absolutnie za drogą jak na nasz budżet suknię ślubną i po pierwszym spojrzeniu w lustro wiemy, że już tylko ta i żadna inna. Tylko skąd wziąć brakującą sumę? Wypożyczalnia sukien ślubnych będzie dla Was doskonałym rozwiązaniem!

Cena wypożyczenia sukni ślubnej w salonie Firmowym Mori Lee to 50% ceny zakupu. Dzięki wypożyczeniu nie musisz już tak sztywno trzymać się budżetu jak przy zakupie. Ceny spadają, a wybór modeli wręcz przeciwnie – jest o wiele większy. Wymarzone piękności nie mają już zaporowych cen przyprawiających o atak serca. Po ślubie oddajesz suknię w umówionym terminie, a my zajmujemy się resztą. Czyszczeniem, naprawą ewentualnych uszkodzeń. Ze ślubu i wesela pozostają Ci cudowne wspomnienia, piękne zdjęcia, film i brak kłopotu co zrobić z suknią, którą miałaś na sobie jeden dzień (lub dwa z sesją ;))

Wypożyczalnia sukien ślubnych.

Co zrobić z suknią ślubną po weselu? W szafie zajmuje za dużo miejsca. Ile może wisieć na drzwiach i przeszkadzać? Sprzedać też ciężko, bo trzeba znaleźć kogoś z bardzo podobną figurą, komu do gustu przypadnie wybrana przez nas suknia i zaproponowana przez nas cena. Nie rób sobie problemu! Zaoszczędź czas, a przede wszystkim pieniądze i wypożycz suknię swoich marzeń! Nasze salony firmowe oferują usługę wypożyczenia większość modeli dostępnych w salonach. Podaruj sobie luksus, wybierz najdroższą suknię na jaką masz ochotę i zapłać o wiele mniej za jej wypożyczenie! A zaoszczędzone pieniądze możesz zatrzymać bądź przeznaczyć na coś dzięki czemu dzień ten będzie jeszcze bardziej wyjątkowy: dekorację sali, biżuterię albo słodki bufet.

wypożyczalnia sukien ślubnych

Kupić czy wypożyczyć?

Nasza wypożyczalnia sukien ślubnych czeka na Ciebie!

sukienki ślubne

 

Suknie ślubne polecane przez Zankyou