Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Trendy ślubne 2020, które pokochacie!

Sezon ślubny 2020 to blichtr, glamour i wiele więcej. Dołącz do nas i sprawdź 5 najlepszych trendów przyszłorocznej mody ślubnej!

1.Świecidełka

Zdobienia zawsze były pięknym sposobem ozdabiania sukni i w przyszłym roku nie będzie wyjątków. Spójrz tylko na nasze migoczące koraliki, które tworzą wspaniałe wzory na dekoltach, trenach i gorsetach!

Model 2037 Paladia
Model 2045 Paris

2.Zdobione plecy

Jest tylko kilka bardziej pociągających rzeczy niż suknia z nieoczekiwanym tyłem. Nie możemy doczekać się tych pięknych detali! Iluzoryczne plecy z przezroczystej siatki dadzą Ci wsparcie, którego szukasz. Głęboko wycięte plecy są idealne dla Panien Młodych szukających czegoś nieco bardziej odważnego

Model 2028 Parker
Model 5702 Peta

3.Przyciągające uwagę treny

Dramatycznie szerokie i super długie treny święcą swój powrót! Uwagę zwracają zdobienia wzdłuż trenu, które przyciągną wzrok wszystkich w czasie Twojej drogi do ołtarza

Model 1728 Primavera

4. Coś dla każdego

Bez względu na to czy szukasz dekoltu w kształcie serca czy z głębokim wycięciem w tym roku na pewno znajdziesz coś dla siebie! Szczególnie modne będą iluzoryczne dekolty z prawie niewidoczną siatką.

Model 2026 Priyanka 
Model 5703 Polina

5. Mniej znaczy więcej

Prostota broni się sama. To pewne, patrząc na te miękkie, romantyczne suknie. Proste suknie będą budzić subtelny urok pozwalając, by ich czyste i wspaniałe kształty pozostały w centrum uwagi.

Model 5706 Pacifica
Model 5712 Providence 

Pięć cudownych trendów – nieskończone możliwości!