Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Paparazzi

Bridesmaids Suknie wieczorowe dla Druhen.

Pojęcie druhen pochodzi z czasów rzymskich, kiedy to prawo wymagało dziesięciu świadków zawarcia związku małżeńskiego. Aby odeprzeć złe spojrzenie i chronić świętość związku, świadkowie byli ubrani w stroje przypominające szaty nowożeńców. Zgodnie z tą tradycją nie sposób było odróżnić pannę młodą od świadków. Dzisiaj  suknie wieczorowe, w które ubierają się druhny nie są już odzwierciedleniem  sukni ślubnej, ale a ich kolor uzupełnia tematykę miejsca i kolorów wystroju sali weselnej.

Wyraź swoją indywidualność na różne sposoby.

Kolekcja suknie wieczorowe Mori Lee Bridesmaids to tradycyjne suknie o pełnej długości, ozdobione luksusowymi, delikatnymi tkaninami, takimi jak szyfon,satyna. Większość sukienek to subtelne połączenie szyfonu i delikatnych koronek. Każda nasza sukienka z formalną lub lejącą spódnicą jest kobieca, modna i niedroga. Zdecydowaliśmy się na użycie szyfonu by umożliwić swobodne poruszanie się i doskonałą zabawę podczas wesela ze względu na jej lekkość i przewiewność.  Kolekcja Bridesmaids jest idealnym wyborem na wszystkie pory roku zarówno na śluby kościelne jak i cywilne. W szyfonowych sukniach Bridesmaids przepłyniesz bajecznie wzdłuż korytarza a Twoje fotografie zrobią wrażenie na każdej kobiecie. Madeline Gardner uwielbia eksperymentować z różnymi teksturami, technikami i materiałami. Chiffon nadaje się doskonale do zabawy w sali weselnej jak i na bardzo modne przyjęcia w plenerze. Zastosowane koronki są intrygującym elementem przebijającym się przez piękno tego podniosłego wydarzenia.

Każda suknia  wieczorowa dla druhen jest starannie zaprojektowana w stylu podkreślającym unikalne walory kobiety, zwracając uwagę na jej najdoskonalsze cechy. Suknie bez ramiączek prezentują piękne ramiona a głęboki dekolt w kształcie litery V oferuje odrobinę kuszące wycięcie.  Odwiecznym ulubieńcem w sylwetkach pozostaje klasyczna linia A, ale w kolekcji znajdują się również paski, rozbłyski i trąby. Lekko wzbogacone spódnice płyną bez wysiłku z lekko podniesionych, odwróconych pasów V, a po bokach spływają kaskady z asymetrycznymi nakładkami. Długie sukienki z wysokimi stanem reprezentują współczesny styl a podczas tańca oferują wspaniałą okazję do pokazania nóg. Zobacz więcej na Bridemaids.

 

Suknie Ślubne Mori Lee Polska.

43017
42001
42013
42024
42027
42033
42068
42103
42131