Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Paparazzi

Bridesmaids Suknie wieczorowe dla Druhen.

Pojęcie druhen pochodzi z czasów rzymskich, kiedy to prawo wymagało dziesięciu świadków zawarcia związku małżeńskiego. Aby odeprzeć złe spojrzenie i chronić świętość związku, świadkowie byli ubrani w stroje przypominające szaty nowożeńców. Zgodnie z tą tradycją nie sposób było odróżnić pannę młodą od świadków. Dzisiaj  suknie wieczorowe, w które ubierają się druhny nie są już odzwierciedleniem  sukni ślubnej, ale a ich kolor uzupełnia tematykę miejsca i kolorów wystroju sali weselnej.

Wyraź swoją indywidualność na różne sposoby.

Kolekcja suknie wieczorowe Mori Lee Bridesmaids to tradycyjne suknie o pełnej długości, ozdobione luksusowymi, delikatnymi tkaninami, takimi jak szyfon,satyna. Większość sukienek to subtelne połączenie szyfonu i delikatnych koronek. Każda nasza sukienka z formalną lub lejącą spódnicą jest kobieca, modna i niedroga. Zdecydowaliśmy się na użycie szyfonu by umożliwić swobodne poruszanie się i doskonałą zabawę podczas wesela ze względu na jej lekkość i przewiewność.  Kolekcja Bridesmaids jest idealnym wyborem na wszystkie pory roku zarówno na śluby kościelne jak i cywilne. W szyfonowych sukniach Bridesmaids przepłyniesz bajecznie wzdłuż korytarza a Twoje fotografie zrobią wrażenie na każdej kobiecie. Madeline Gardner uwielbia eksperymentować z różnymi teksturami, technikami i materiałami. Chiffon nadaje się doskonale do zabawy w sali weselnej jak i na bardzo modne przyjęcia w plenerze. Zastosowane koronki są intrygującym elementem przebijającym się przez piękno tego podniosłego wydarzenia.

Każda suknia  wieczorowa dla druhen jest starannie zaprojektowana w stylu podkreślającym unikalne walory kobiety, zwracając uwagę na jej najdoskonalsze cechy. Suknie bez ramiączek prezentują piękne ramiona a głęboki dekolt w kształcie litery V oferuje odrobinę kuszące wycięcie.  Odwiecznym ulubieńcem w sylwetkach pozostaje klasyczna linia A, ale w kolekcji znajdują się również paski, rozbłyski i trąby. Lekko wzbogacone spódnice płyną bez wysiłku z lekko podniesionych, odwróconych pasów V, a po bokach spływają kaskady z asymetrycznymi nakładkami. Długie sukienki z wysokimi stanem reprezentują współczesny styl a podczas tańca oferują wspaniałą okazję do pokazania nóg. Zobacz więcej na Bridemaids.

 

Suknie Ślubne Mori Lee Polska.

42001
42013
42024
42027
42033
42046
42068
42082
42103
42131

Polecane produkty

Odkryj niesamowity świat Morilee pełny kobiecego piękna.
Poznaj naszą kolekcję i wybierz dla siebie suknie, o której zawsze marzyłaś.