Suknie ślubne Voyage

Suknie Ślubne Voyage są jedną z wiodących i tanich linii kolekcji Mori Lee by Madeline Gardner. Tegoroczne projekty łączą wolną duchowość, smak i zmysłowość. Przeznaczone są dla panien młodych, szukających „idealnej” sukienki, która odzwierciedli ich osobowość, jednocześnie zwiększając ich osobiste piękno i kobiecość.

Suknie ślubne Voyage by Mori Lee

Połączenie wielu warstw, syreny i księżniczki, wcięcia i odsłonięte ramiona to cechy charakterystyczne sukien ślubnych na sezon 2020/2021. W miękkich i wyrafinowanych liniach nie zabraknie koralikowo-haftowanych tiulów.

Będzie mnóstwo plisowanych tkanin, gorsetów wewnętrznych i organów przytulających, a także haftów 3D z grubą fakturą, niezwykłe zwłaszcza dla panien młodych ślubujących latem. Dla tych, które zdecydują się na ślub zimą Madeline Gardner przygotowała długie szerokie rękawy połączone ze spódnicami taftowymi i pelerynami.

Tiule, koronki, muśliny i żakardy to materiały dominujące w szeregu modeli, które gwarantują zarówno współczesną elegancję jak i komfort. Wśród kolorów już od kilku sezonów królują biel i miękkie ivory, często złamane z nude, różem i nowością w sezonie 2020/2021 kolorami prosecco i honey.

Niezależnie od tego, czy Madeline szukała inspiracji w podróży do Japoni w modzie z lat czterdziestych czy sześćdziesiątych, kolorze świtu czy zachodzie słońca – jedno jest pewne. Suknie ślubne z kolekcji Voyage rozświetlą ten wspaniały dzień na 100 różnych sposobów. Każdy gość znajdzie w Tobie coś wyjątkowego zawsze podszytego wyczuwalną zmysłowością.

Suknie ślubne z lekkich materiałów

Większość kobiet uważa, że im większa i bogatsza suknia tym lepiej. Niektóre z nas wiedzą, że im mniej tym lepiej. Niezależnie od tego, czy wybrałaś tradycyjną literkę A czy po prostu masz nadzieję, że jesteś stworzona do stylu Boho, kolekcja Voyagé jest dla panny młodej, która szuka idealnego, odprężającego dopasowania. Dzięki wykorzystaniu lekkich materiałów, takich jak szyfon i organza, ta marzycielska kolekcja daje poczucie lekkości. W wachlarzu spódnic od tiulowych do smukłych, każda sukienka z tej kolekcji z pewnością okaże się piękna dla oczu gości weselnych.

Pamiętaj, że życie to podróż nie tylko miejsce przeznaczenia. Zacznij więc przygodę od pierwszej części razem z Morilee Voyage by Madeline Gardner.

Suknie ślubne Mori Lee Polska.

 

Suknia ślubna 6888
SUKNIA ŚLUBNA 6870
SUKNIA ŚLUBNA 6927
SUKNIA ŚLUBNA 6928

Suknie ślubne polecane przez Zankyou