Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Voyage

Suknie ślubne Voyage – Kolekcja Mori Lee 2018

Suknie Ślubne Voyage są jedną z wiodących i tanich linii kolekcji Mori Lee by Madeline Gardner. Tegoroczne projekty łączą wolną duchowość, smak i zmysłowość. Przeznaczone są dla panien młodych, szukających “idealnej” sukienki, która odzwierciedlającej ich osobowość, jednocześnie zwiększając ich osobiste piękno i kobiecość.

Suknie Ślubne Voyage by Mori Lee

Połączenie wielu warstw, syreny i księżniczki , wcięcia i odsłonięte ramiona to cechy charakterystyczne sukien ślubnych na sezon 2017/2018. W miękkich i wyrafinowanych liniach nie zabraknie koralikowo-haftowanych tiulów.

Będzie mnóstwo plisowanych tkanin, gorsetów wewnętrznych i organów przytulających, a także haftów 3D z grubą fakturą, niezwykłe zwłaszcza dla panien młodych ślubujących latem. Dla tych, które zdecydują się na ślub zimą Madeline Gardner przygotowała długie szerokie rękawy połączone ze spódnicami taftowymi i pelerynami.

Tiule, koronki, muśliny i żakardy to materiały dominujące w szeregu modeli,  które gwarantują zarówno współczesną elegancję jak i komfort. Paleta kolorów od białego do kości słoniowej, miękkiego ivory po delikatny róż ze srebrnymi i złotymi detalami. Niezależnie od tego, czy Madeline szukała inspiracji w podróży do Japonii  w modzie z lat czterdziestych czy sześćdziesiątych, kolorze świtu czy zachodzie słońca – jedno jest pewne. Suknie ślubne z kolekcji Voyage rozświetlą ten wspaniały dzień na 100 różnych sposobów. Każdy gość znajdzie w Tobie coś wyjątkowego zawsze podszytego wyczuwalną zmysłowością.

Większość kobiet uważa, że im większa i bogatsza suknia tym lepiej. Niektóre z nas wiedzą, że im mniej tym lepiej. Niezależnie od tego, czy wybrałaś tradycyjną literkę A czy po prostu masz nadzieję, że jesteś stworzona do stylu Boho, kolekcja Voyagé jest dla panny młodej, która szuka idealnego, odprężającego dopasowania. Dzięki wykorzystaniu lekkich materiałów, takich jak szyfon i organza, ta marzycielska kolekcja daje poczucie lekkości. W wachlarzu spódnic od tiulowych do smukłych, każda sukienka z tej kolekcji z pewnością okaże się piękna dla oczu gości weselnych.

Pamiętaj, że życie to podróż nie tylko miejsce przeznaczenia. Zacznij więc przygodę od pierwszej części razem z Morilee Voyage by Madeline Gardner.

 

Suknie ślubne Mori Lee Polska.

 

6911
6913
6914
6904
6905
6891
6892
6894
6895
6896
6898
6883