Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Voyage

Suknie ślubne Voyage – Kolekcja Mori Lee 2018

Suknie Ślubne Voyage są jedną z wiodących i tanich linii kolekcji Mori Lee by Madeline Gardner. Tegoroczne projekty łączą wolną duchowość, smak i zmysłowość. Przeznaczone są dla panien młodych, szukających “idealnej” sukienki, która odzwierciedlającej ich osobowość, jednocześnie zwiększając ich osobiste piękno i kobiecość.

Suknie Ślubne Voyage by Mori Lee

Połączenie wielu warstw, syreny i księżniczki , wcięcia i odsłonięte ramiona to cechy charakterystyczne sukien ślubnych na sezon 2017/2018. W miękkich i wyrafinowanych liniach nie zabraknie koralikowo-haftowanych tiulów.

Będzie mnóstwo plisowanych tkanin, gorsetów wewnętrznych i organów przytulających, a także haftów 3D z grubą fakturą, niezwykłe zwłaszcza dla panien młodych ślubujących latem. Dla tych, które zdecydują się na ślub zimą Madeline Gardner przygotowała długie szerokie rękawy połączone ze spódnicami taftowymi i pelerynami.

Tiule, koronki, muśliny i żakardy to materiały dominujące w szeregu modeli,  które gwarantują zarówno współczesną elegancję jak i komfort. Paleta kolorów od białego do kości słoniowej, miękkiego ivory po delikatny róż ze srebrnymi i złotymi detalami. Niezależnie od tego, czy Madeline szukała inspiracji w podróży do Japonii  w modzie z lat czterdziestych czy sześćdziesiątych, kolorze świtu czy zachodzie słońca – jedno jest pewne. Suknie ślubne z kolekcji Voyage rozświetlą ten wspaniały dzień na 100 różnych sposobów. Każdy gość znajdzie w Tobie coś wyjątkowego zawsze podszytego wyczuwalną zmysłowością.

Większość kobiet uważa, że im większa i bogatsza suknia tym lepiej. Niektóre z nas wiedzą, że im mniej tym lepiej. Niezależnie od tego, czy wybrałaś tradycyjną literkę A czy po prostu masz nadzieję, że jesteś stworzona do stylu Boho, kolekcja Voyagé jest dla panny młodej, która szuka idealnego, odprężającego dopasowania. Dzięki wykorzystaniu lekkich materiałów, takich jak szyfon i organza, ta marzycielska kolekcja daje poczucie lekkości. W wachlarzu spódnic od tiulowych do smukłych, każda sukienka z tej kolekcji z pewnością okaże się piękna dla oczu gości weselnych.

Pamiętaj, że życie to podróż nie tylko miejsce przeznaczenia. Zacznij więc przygodę od pierwszej części razem z Morilee Voyage by Madeline Gardner.

 

Suknie ślubne Mori Lee Polska.

 

6861
6862
6864
6865
6866
6867
6869
6870
6851
6853
6856
6857

Polecane produkty

Odkryj niesamowity świat Morilee pełny kobiecego piękna.
Poznaj naszą kolekcję i wybierz dla siebie suknie, o której zawsze marzyłaś.