Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Mori Lee Main

Wesele w kilku słowach można określić jako najbardziej niezwykłe, imponujące, niezapomniane radosne wydarzenie w naszym życiu. Panna Młoda każdego dnia przed ślubem myśli o swojej wymarzonej sukience. Suknia jest w centrum uwagi na weselu, wszyscy patrzą na pannę młodą, więc każda chce wyglądać pięknie, wyrafinowanie i nieporównywalnie. Jeśli planujesz ślub w najbliższym czasie, to jesteś w dobrym miejscu – suknie ślubne Mori Lee Main spełnią wszystkie Twoje marzenia o idealnej ślubnej kreacji!

Kolekcja sukni  ślubnych Mori Lee Main

W tym sezonie najmodniejszym strojem dla Panny Młodej będzie suknia ślubna Mori Lee Main by Madeline Gardner z tkaniny typu tafta czy szyfon. Oprócz białego, tradycyjnego odcienia pojawiają się kolory kości słoniowej, mleka, czy delikatne szarości. Ciesz się szeroką gamą opcji i wybierz to co najbardziej odpowiednie dla Ciebie!

To naturalne, że w dniu swojego ślubu chcesz wyglądać idealnie. Odpowiednia suknia sprawi, że będziesz prawdziwą królową balu. Firma Mori Lee by Madeline Gardner oferuje wszystkim kobietom interesujące i atrakcyjne suknie ślubne. Romantyczne, minimalistyczne, wyrafinowane – dla nowoczesnych panien młodych jak i tradycjonalistek. Tworząc tą kolekcję projektantka pomyślała o wszystkich kobietach – ich gustach i upodobaniach.

2045
8300
8272
8274
8277
8278
8281
8286
8288
8201
8202
8203

Polecany przez Zankyou