Suknie ślubne MORI LEE BLU

Wesele to tradycja. Ale czy to oznacza, że ​​suknia ślubna musi być tylko tradycyjna?! Suknie ślubne BLU!!! Odwiedź nasz salon sukni ślubnych.

Kolekcja Mori Lee Blu by Madeline Gardner

Kolekcja Mori Lee Blu to projekty autorstwa Madeline Gardner, które znajdują idealną harmonię pomiędzy klasyką a współczesnością. Więc kiedy wyobrażałaś sobie siebie i tę piękną sukienkę, nie ma powodu dla którego nie możesz połączyć najnowszych trendów lub stylów,  gdy tego chcesz. Jeśli z błyskiem w oku patrzysz na zdjęcie swojej Mamy w sukni z długim rękawem z lat ’70 czy ’80 i zastanawiasz się jak włączyć te wibracje do swojego nowoczesnego wesela rozważ suknie ślubne Blu.

Kolekcja Mori Lee Blu po raz kolejny wyznacza nowe standardy elegancji. Kryształowe zdobienia, wielowarstwowe falbany z tkanin de luxe sprawią, że kolekcja wyróżnia się ze świata projektów sukien ślubnych. Prestiżowe w świecie mody ślubnej nagrody Debi i Diva przyznane kolekcji świadczą o jej wyjątkowości. Gdy patrzymy na suknie Blu szybko zdajemy sobie sprawę, dlaczego tak jest.

Zwiewna i lekka boho – suknie ślubne BLU by Mori Lee

W tej kolekcji łączymy tradycyjne style, takie jak syrena czy litera A z nowocześniejszymi i eleganckimi trendami, takimi jak sukienki dopasowane zakrywające całe ciało, a także z odważnym jak i eleganckim dekoltem. Od ponad 50 lat Mori Lee tworzy wspaniałe kolekcje najbardziej popularnych sukien ślubnych na świecie o doskonałej jakości, której ciężko jest dorównać. Dzięki tej kolekcji będziesz miała pewność, że tego najważniejszego dnia swojego życia będziesz wyglądać olśniewająco i czuć się jak nigdy dotąd.

Niezależnie od stylu, którego poszukujesz suknie ślubne Mori Lee by Madeline Gardner są doskonałym wyborem.

Suknie ślubne Mori Lee Polska.

SUKNIA ŚLUBNA 5694
SUKNIA ŚLUBNA 5689
SUKNIA ŚLUBNA 5695
SUKNIA ŚLUBNA 5602
SUKNIA ŚLUBNA 5603
SUKNIA ŚLUBNA 5604
SUKNIA ŚLUBNA 5608
SUKNIA ŚLUBNA 5609
SUKNIA ŚLUBNA 5611

Suknie ślubne polecane przez Zankyou