Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Suknie Ślubne Rzeszów

Afrodyta – Salon sukien ślubnych w Rzeszowie.

Każda suknia Afrodyty, każdy pojedynczy model został zainspirowany marzeniem. Myślą o tym jednym, jedynym dniu. O jego wyjątkowości i niepowtarzalności. Suknie ślubne Rzeszów. O chwili, którą chce się zatrzymać na zawsze.

Suknie ślubne Rzeszów – Afrodyta.

Życzliwość. Dla naszej firmy to synonim współpracy. Kierujemy się nią w kontaktach z dostawcami szerokiej gamy dodatków ślubnych (butów, welonów, biżuterii), tkanin, kamieni jubilerskich, a także w codziennej współpracy z salonami, które dystrybuują suknie Afrodyty na terenie całej Polski i za granicami naszego kraju. Na kompleksową stylizację naszej Panny Młodej pracujemy wspólnie ze sprawdzonymi partnerami.

Wybierz, zamów, rozpocznij swój biznes z Afrodytą.

To uczucie, gdy tworzona suknia wykonywana z dbałością z najwyżej klasy tkanin, przyozdabiana precyzyjnie oryginalnymi kamieniami Swarovskiego i najdelikatniejszymi koronkami zyskuje uznanie w oczach klientki, jej bliskich, przyjaciół. Bezcenne. Tak, to prawda. Jakość jest bezcenna…

Pozwól się zaprosić do naszego salonu ślubnego.  Opowiedz o swojej wymarzonej sukni, pomożemy Ci ją odszukać w naszych kolekcjach. Służymy swoją radą, czasem i ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, aby spełnić Twoje marzenie. Marzenie każdej Panny Młodej o tej jednej, jedynej sukni.

Odwiedź nas w naszym Salonie oferującym suknie Mori Lee w Rzeszowie.

suknie ślubne rzeszów