Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Suknie ślubne Międzyrzecz

Salon sukien ślubnych LAURA.

Wszyscy goście na Twoim ślubie i weselu będą patrzeć na Ciebie. Wybierz suknie ślubne Międzyrzecz a sprawimy, że chwile, które na to poświęcą, warte będą ich czasu! Zachwyć wszystkich swoim blaskiem!

Zaufaj nam, a my zadbamy o to abyś w dniu swojego ślubu czuła się kobieco a zarazem swobodnie. Pomoże nam w tym bogaty asortyment sukien oraz dodatków (welony, bolerka, biżuteria, torebki oraz ozdoby do włosów), który posiadamy w naszym salonie. Są to egzemplarze skrupulatnie przez nas wybrane z oferty wiodących firm na rynku. Posiadamy suknie w wielu fasonach, tak aby móc dobrać odpowiedni model do każdego typu sylwetki. Nie zapominamy o Pannach Młodych o nieco bardziej kobiecych kształtach, dlatego suknie pokazowe mamy w różnych rozmiarach (aż do 54!) . Naszym Klientkom zapewniamy wybór spośród sukien zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami jak i tych, które można określić jako ponadczasowe.

Gwarantujemy Ci, że odwiedzając nasz salon, bez pośpiechu, w kameralnej atmosferze, o dowolnej porze dnia lub nocy, poświęcimy Ci tyle czasu, ile go potrzebujesz do tego aby podjąć jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdej przyszłej Panny Młodej, co definiujemy już na etapie pierwszego spotkania. Dlatego proponujemy telefonicznie umawiane wizyty, tak aby każdej przyszłej Pannie Młodej poświęcić jak najwięcej uwagi. Zapewniamy komfort na każdym etapie decyzji podejmowanej w naszym salonie.

Suknie ślubne Międzyrzecz.

Wyróżnia nas globalne podejście do tematu ślubu. Oprócz gwarancji pięknego stroju oferujemy również pomoc przy tworzeniu całego wizerunku Panny Młodej w dniu ślubu. Na zasadach współpracy zapewnimy Ci fryzjerkę, która zadba o fryzurę Twoją i Twoich gości w dniu ślubu, jak również makijażystkę. Pomożemy zorganizować także przejazd na ceremonię zaślubin pięknym, zabytkowym samochodem marki MERCEDES. Polecimy Ci sprawdzonego organizatora ślubów i wesel. Odwiedzając nas możesz  zorganizować swój ślub od A do Z, zgodnie ze swoimi marzeniami i cieszyć się każdym dniem, który pozostał do tej magicznej daty.

 

Tel. 508 713 777

 


Lista salonów, w których nabędziesz suknie ślubne Mori Lee.

Suknie ślubne 2018