Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Suknie Ślubne Łódź

Najna – najlepszy salon sukien ślubnych w Łodzi. 

Salony sukien ślubnych Najna są najczęstszym miejscem odwiedzin Panien Młodych w ŁODZI. W trzech blisko siebie położonych salonach, na ulicy JARACZA,  salony prezentują najpiękniejsze suknie ślubne – to wszystko w suknie ślubne Łódź.. Jest to bardzo wygodna forma, by w jednym miejscu zapoznać się z TRENDAMI mody ślubnej z takich krajów, jak: Hiszpanii, Włoch, Francji, Holandii, Niemiec, USA, Polski i Rosji –
Najna  co rok uczestniczy w najważniejszych światowych imprezach modowych. Jako LIDER w branży mody ślubnej salon Salony NAJNA dokłada wszelkich starań, aby się uzyskać jak najkorzystniejsze ceny. Oferują profesjonalną obsługę i zapewniają kompleksowy dobór dodatków.

Suknie ślubne a figura.

Punktem wyjścia podczas wybierania sukni jest typ sylwetki. Kobiety z wąskimi ramionami i szerokimi biodrami (figura „gruszka”) powinny zdecydować się na klasyczne suknie w kształcie litery A. Suknia w takim kształcie pomoże nadać sylwetce bardziej zrównoważonych proporcji.  Nie sprawdzą się tutaj wąskie, opięte doły. Figura w kształcie klepsydry, czyli szerokie ramiona i biodra połączone z wcięciem w talii, będzie dobrze się prezentować w dopasowanych sukniach z dekoltem w kształcie litery V.

Osoby z biodrami i ramionami o podobnej szerokości i z niewielkim wcięciem („kolumny”) mogą ładnie wyglądać w tradycyjnych sukniach w stylu Princessa. Odcięcie da wrażenie węższej talii, a poszerzony dół spraw

 

i wrażenie, że ramiona są węższe niż w rzeczywistości. Figura typu „jabłko”, czyli szerokie ramiona, brzuch i biodra, będzie dobrze prezentować się w sukniach, które optycznie wyszczuplą. Może to być model w stylu Empire, który ukryje fałdki, albo taki w kształcie litery „A”, który z kolei pomoże stworzyć wrażenie talii.

Suknie ślubne Łódź – Najna Avangarda.

Klientkami Salonów NAJNA są Panny Młode zarówno z Polski jak i zagranicy.
Dla celebrytów i osób związanych z polityką Salony zapewniają intymną atmosferę i prezentuje limitowane serie LUKSUSOWYCH sukien ślubnych. Suknie ślubne Łódź dla klientek realizuje również indywidualne projekty akcesoriów: okryć głowy, kwiatów, fascynatorów, biżuterii itp. Umów sie na wizytę w jednym z Salonów Najna. Pamiętaj jednak, że na stronie internetowej znajduje się jedynie część prezentowanych w salonach modeli sukien. Wybór sukni ślubnej to oczywiście nie tylko „kalkulacja” tego, jak się ona układa i czy na pewno ukrywa fałdki na brzuchu i zbyt szerokie ramiona.

Wiele kobiet od dawna ma w głowie wizję swojego idealnego stroju i trzyma się tego. Często słyszy się historie, że pana młoda po prostu wie, że to właśnie TA suknia ślubna będzie dla niej dobra. Słuchanie wewnętrznego głosu i emocji towarzyszących wyborowi sukni na pewno jest bardzo istotne. Nawet, jeżeli panna młoda znajdzie model, która podkreśla atuty jej sylwetki, a wcale jej się nie podoba, znacznie lepszym wyborem może być zakup nieco mniej dopasowanej sukni, która chwyci ją za serce. W takich wypadkach można pominąć dobre rady rodziny czy znajomych – to panna młoda wie najlepiej, w czym będzie dobrze wyglądać w swoim dniu. Należy przecież pamiętać, że zarówno w dniu ślubu, jak i na co dzień, bardzo istotne jest samopoczucie. Kobieta, która czuje się piękna w swojej idealnej i jedynej sukni, wygląda po prostu olśniewająco.

suknie ślubne łódź

 

 

 

 

Najna – Princessa
ul. Jaracza 6
90-268 Łódź
tel 42 630 15 61