Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Suknie ślubne ceny

31-05-2017

Najdroższe suknie ślubne.

Ślub może być bardzo kosztownym wydarzeniem, niezależnie od tego jaka jesteś oszczędna. Jednakże jeśli chodzi o kupno sukni ślubnej, Panny Młode uważają, że jest to jedna z najważniejszych sukien w ich życiu i zwyczajnie na niej nie oszczędzają, wręcz przeciwnie. Jakie mają suknie ślubne ceny?

W niektórych przypadkach wiele Panien Młodych ma szczęście do kupna wymarzonej i idealnej sukni ślubnej, która uczyni je najważniejszymi osobami całej uroczystości i która nie zaburza ich finansów. Natomiast są też inne Panny Młode, które muszą mieć za wszelką cenę najlepszą suknię ślubną na świecie i są w stanie wydać majątek byleby tylko ją mieć.

Suknie ślubne ceny na świecie.

W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najbardziej ekstrawaganckich i potwornie drogich sukien ślubnych z całego świata.

1.Diamentowa suknia ślubna – warta 12 milionów dolarów!

suknie ślubne cenyTo jedna z najdroższych sukien ślubnych na świecie składa się z 150 karatowych diamentów i kosztuje niewiarygodnie dużo bo aż 12 milionów dolarów!!! Sukienka nie została zaprojektowana dla żadnej indywidualnej Panny Młodej, tylko specjalnie na pokaz sukien ślubnych w 2006 roku. Suknia zaprojektowana przez Renee Strauss z kryształami Martina Katza. Pokaz odbywał się w Ritz-Carlton w Marina Del Rey w Kalifornii. Suknia znana jest także na wystawie Fashion and Diamonds w Dubaju.

2.Biało – złota diamentowa suknia ślubna Yumi Katsura – warta aż 8,5 miliona dolarów!!!!!

suknie ślubne cenyBiało- złota diamentowa suknia ślubna japońskiej projektantki Yumi Katsury została uznana za najdroższą suknię ślubną na świecie przed odkryciem powyższej sukni. Nie została ona również zaprojektowana dla indywidualnej osoby. Jest jedną z 650 000 sukien ślubnych zaprojektowanych przez Yumi i zdecydowanie najbardziej ekstrawagancką. Jest zdobiona ponad tysiącem pereł i rzadko spotykanymi pięcio karatowymi białym złotem diamentami, ora 8,8 karatowym diamentem w kolorze zielonym.

3.Luksusowa suknia ślubna Danashy – warta 1,5 miliona dolarów!

suknie ślubne cenyLuksusowa suknia ślubna Danasha została stworzona przez projektanta Danashy Luxury we współpracy z Jad Ghandour wartej 1,5 miliona dolarów! Sukienka jest dość prosta w projektowaniu, ale posiada taką cenę w wyniku spreparowania z ponad 200 gramów 18 karatowego złota i 75 karatów belgijskich diamentów zebranych ręcznie w Antwerpii. Suknie nie ma trenu, ale wygląda bardzo elegancko pomimo braku koronek i innych ozdób.

4.Suknia ślubna Peacock by Vera Wang – warta 1,5 miliona dolarów!!!!

suknie ślubne ceny
Suknia ślubna peacock autorstwa Very Wang jest daleka od konwencjonalnej białej sukni i jest ręcznie wykonana z ponad dwóch tysięcy pawich piór. Powstała ona w 2009 roku na Wedding Expo w Nanijn w Chinach i zaangażowanych było aż 8 osób aby przeszyć te pawie pióra na suknię. Suknia miała być przeznaczona na ślub Jennifer Lopez z Benem Affleckiem, ale to nie jest pewna informacja. Ślubu nigdy nie było, a suknia została uznana za jedną z najbardziej niezwykłych projektów jakie kiedykolwiek powstały.Suknie ślubne ceny!

5.Suknia ślubna Sarah Burton stworzona specjalnie dla Kate Middleton – warta 388 tysięcy dolarów.

suknie ślubne ceny
Suknia ślubna Kate Middleton została stworzona przez Sarah Burton projektantkę pracującą dla Alexandra McQueen’a specjalnie na ślub z księciem Williamem w 2011 roku w Westminster Abbey. Suknia posiadała aż 9 trenów! I była ozdobiona wykwintnymi aplikacjami, które nadały jej delikatny a zarazem wyrafinowany wygląd. Wyszywana była koronką angielską Cluny w kolorze kości słoniowej i białym satynowym jedwabiem.

6.Suknia ślubna Platinum by Mauro Adami – warta 373 tysiące dolarów.

suknie ślubne ceny
Suknia ślubna Platinum zaprojektowana przez Mauro Adami powstała w 2008 roku i jest wykonana z ponad 132 stóp tkaniny w bogatym platynowym odcieniu. Sukienka jest zrobiona z prawdziwego jedwabiu z ozdobnym dekoltem z delikatnym haftem. Została stworzona jako dodatek do kolekcji Domo Adami i nie została zaprojektowana dla konkretnej osoby.

7.Suknia ślubna Fiery Red Platinum – warta 250 tysięcy dolarów.

suknie ślubne ceny
Suknia ślubna Platinum Red wykonana w prowincji Anhui w Chinach jest wykonana z prawdziwej platyny w ognistym kolorze czerwonym i orientalnym. Cała suknia ma wyszyte ozdobne czerwone wzory na styl orientalny, które podkreślają jej wyjątkowość. Wzór składa się z kwiatów, które mienią się niesamowicie dając jej niesamowitego blasku.

8.Suknia ślubna Melani Knauss – warta 200 tysięcy dolarów.

suknie ślubne ceny
Projektant John Galliano stworzył to arcydzieło dla Melani Knauss kiedy wyszła za miliardera Donalda Trumpa. Zaprojektowana za kwotę około 200 tysięcy dolarów z trzynastometrowym trenem i z ponad trzystu stóp materiału satynowego w kolorze białym. Zdobiona jest z ponad 1500 kryształów rhinestones i pereł.

9.Suknia ślubna z 9,999 karatów – warta 158 800 dolarów.

suknie ślubne ceny
Suknia ślubna powstała w 2007 roku i jest na wystawie sklepu w prowincji Chin Shangrao, Jiangxi. To znakomite dzieło zdobi ponad 10 000 karatów prawdziwych kamieni szlachetnych, dostarczone przez wybitnego projektanta biżuterii z siedzibą w Hong Kongu. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału, ale to właśnie ilość klejnotów wyszywanych na sukni daję tak niewyobrażalną wartość aż 158 800 dolarów!

10.Suknia ślubna Bach Ngoc Xiem Y – warta 117 tysięcy dolarów.

suknie ślubne ceny
Suknia ślubna została zaprojektowana z myślą o bogatych Pannach Młodych które pragną ekstrawagancji i jest zrobiona z ponad 200 diamentów i ponad 40 rubinowych kamieni szlachetnych. To są suknie ślubne ceny ! Wyśmienita tkanina to biały jedwab i satyna o delikatnym wzorze. Suknia była na wystawie w Hanoi Ruby Plaza i nie została zaprojektowana pod konkretną osobę. Jak wiemy, suknia nadal czeka na swoją właścicielkę.

Jak widać, najbogatsze kobiety świata gotowe są wydać horrendalne pieniądze na suknie ślubną. Ile Ty jesteś skłonna wydać na swoją wymarzoną suknię ślubną?

źródło: www.financesonline.com

who.is