Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Suknia ślubna z paskiem

Piękno dodatków.

Akcesoria mogą ożywić i zmienić wygląd każdej stylizacji. Podczas gdy tradycyjne suknie ślubne są mało awangardowe lub wręcz proste, nic nie powstrzymuje Cię od podkreślenia sukni poprzez dodanie odrobiny własnego stylu czy nowoczesnego detalu.

Idealnie w tej roli sprawdzi się ozdobny pasek! Poniżej przyjrzymy się kilku pomysłom użycia paska w sukniach ślubnych – ten nowoczesny trend jest coraz bardziej widoczny!

Jedną z najlepszych rzeczy w znalezieniu odpowiedniego pasa do swojej sukni ślubnej jest to, że pozwala zmienić wygląd, kształt i styl sukienki jednym ruchem. Możesz czuć się bardziej komfortowo trzymając się tradycyjnego wyglądu podczas samej ceremonii, ale ten cudowny pasek wyszywany diamencikami może być idealnym dodatkiem do wieczornego przyjęcia. Suknia ślubna z paskiem doskonale odcina linię bioder i podkreśli Twoją stylizację na parkiecie, kiedy odłożysz już kwiaty i zdejmiesz welon.

suknia ślubna z paskiem

Dopasuj pasek do sylwetki.

Tak jak suknie ślubne tak samo różne paski pasują do różnych typów sylwetki. Jeśli np. masz większy biust to cienki zdobiony pasek pozwoli odwrócić uwagę od dekoltu, którego nie chcesz podkreślać. Jeśli masz jednak pełniejsze biodra to nasze satynowe paski z delikatnym zdobieniem pomogą Ci złagodzić linię tułowia i nadać sukni jeszcze większy efekt „wow”.

suknia ślubna z paskiem

Przymierzaj jednocześnie

To konieczne. Niezależnie od tego, czy pas będzie częścią stroju przez cały dzień, czy też jako dodatek do stroju wieczorowego, upewnij się, że masz pojęcie, jak te elementy współpracują ze sobą. Na przykład, nasze ozdobne cienkie paski w całości stworzone z diamencików doskonale pasują do koronkowych sukni i przezroczystych rękawów, ale równie dobrze wyglądać będą na bardziej jednolitym tle jak klasyczna szyfonowa sukienka. Możesz znaleźć odpowiedni pas do każdej sukni, ale warto mieć jasny obraz tego, jak działają razem, zanim spróbujesz je połączyć w swoim wielkim dniu.

suknia ślubna z paskiem

Luźny pasek? Żaden problem!

Prawdopodobnie będziesz dużo tańczyć, upewnij się więc czy Twój pasek nie jest za luźny i nie przemieszcza się w czasie tańca. W przeciwnym razie nie ma prostszego sposobu na zniszczenie Twojej wymarzonej stylizacji. Nasza najlepsza rada? Podszyj pasek od spodu nitką w kilku miejscach. Nie zbyt mocno, aby się nie marszczył i poruszaj się trochę na ostatniej przymiarce, aby bez stresu wejść na parkiet. Jeśli jest zbyt ciasny, będziesz szybko chciała się go pozbyć, a nie o to przecież chodziło, prawda?

Paski pojawiły się w modzie ślubnej jako nowoczesny dodatek, a kolejne panny młode oprócz praktycznego aspektu postanawiają dodać trochę szyku i elegancji swojej sukni i sylwetce. To tylko jeden z przykładów, w jaki sposób można użyć dodatku, aby poprawić swoją suknię ślubną, nie odwracając uwagi od ogólnej koncepcji całej stylizacji.

Suknie Ślubne 2019