FAQ – najczęściej zadawane pytania

Umieściliśmy tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania, które wydają nam się istotne. Przeczytaj FAQ – najczęściej zadawane pytania.

Mori Lee produkuje suknie w rozmiarach od 30 do 56. Każdy Autoryzowany Punkt Sprzedaży dysponuje tabelą rozmiarów, która pozwoli na wybór sukni rozmiarem najbardziej odpowiadającym Twojej figurze.
Istnieje możliwość zamówienia dowolniej sukni ślubnej znajdującej się na stronie www.morilee.com. W celu złożenia zamówienia udaj się do najbliższego salonu ze strony Autoryzowane Punkty Sprzedaży. Pracownik sklepu wybierze odpowiedni rozmiar dla Ciebie.
Jeśli suknia nie jest dostępna na stronie naszego sklepu internetowego z widoczną ceną nie ma możliwości jej zakupu w miejscu innym niż w Autoryzowanym Punktem Sprzedaży. Skontaktuj się z Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów Mori Lee Europe. Obsługa sklepu odpowie na wszystkie państwa pytania.
Jeśli model sukni jest dostępny na stronie e-sklepu dostawa trwa zwykle 2 dni robocze od otrzymania płatności. Jeśli zamawiasz suknię w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży to proces produkcji trwa ok 6 miesięcy w zależności od kolekcji i zamawianego rozmiaru. Autoryzowany Sprzedawca skontaktuje się z nami i sprawdzi, czy sukienka znajduje się w magazynie i jest dostępna w krótszym czasie.
Mori Lee Polska jest autoryzowanym dystrybutorem Produktów Mori Lee Europe. Nabycie sukni jest możliwe w sklepie firmowym oraz Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży.
By uzyskać informacje o czyszczeniu i konserwacji zalecamy kontakt z Autoryzowanym Punktem Sprzedaży, w którym dokonano zakupu.
Na życzenie* wyślemy próbkę materiałów Autoryzowanemu Punktowi Sprzedaży. Proszę zwrócić się do sprzedawcy upoważnionego do kontaktu z nami. * W zależności od dostępności.
Większość modeli dostępnych jest w trzech długościach:- 155 cm – długość standardowa. Termin dostawy wynosi 12 tygodni,- 147 cm oraz 140 cm – długości niestandardowe z terminem dostawy 16 tygodni. Zapytaj Autoryzowany Punkt Sprzedaży, czy model, którym jesteś zainteresowana występuje w długości niestandardowej.
Autoryzowane Punkty Sprzedaży produktów Mori Lee Europe mają swoją własną politykę zwrotów/wymiany, niezależną od Mori Lee Europe. Prosimy pytać w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.
Wszystkie inne pytania prosimy zadawać w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.
Suknie ślubne polecane przez Zankyou