Razem: 0,00 
Realizuj zamówienie

Dostawa i płatności

 

WARUNKI PŁATNOŚCI I WYSYŁKI TOWARU

1. Dopuszczalne formy płatności za zamówiony towar w Sklepie Internetowym Mori Lee obejmują:

– przedpłatę na konto w formie przelewu elektronicznego za pośrednictwem systemu PayU;
– przedpłatę na konto kartą kredytową lub płatniczą za pośrednictwem systemu PayU;
– płatność bezpośrednio na konto Sklepu Internetowego Mori Lee na poniższe konto:

Dane do przelewu:
Mori Lee Polska
Małe Garbary 10
85-010 Bydgoszcz
BZWBK 58 1090 1072 0000 0001 1388 2896.

Dokonywanie płatności przez Zamawiającego w Sklepie Internetowym Mori Lee za pośrednictwem Systemu PayU S.A., właściciela serwisu www.payu.pl, realizowana jest w zależności od wyboru typu płatności. Może się to odbywać poprzez płatność kartą kredytową lub płatniczą albo przez realizację przelewu elektronicznego. Przyjęcie zamówienia do realizacji i wysyłka towaru przez sklep może się odbyć wyłącznie po potwierdzeniu autoryzacji transakcji przez operatora rozliczającego ten typ płatności.

3. W przypadku braku wpływu należności na konto wskazane w trakcie realizacji płatności za zamówienie (dotyczy przedpłaty za pomocą przelewu elektronicznego lub płatności kartą płatniczą za pośrednictwem Systemu PayU bądź wpłaty na konto Sklepu Internetowego Mori Lee), zamówienie zostanie anulowane po 5 dniach roboczych od daty złożenia zamówienia, o czym Zamawiający zostanie poinformowany e-mailem.

4. Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub firmy kurierskiej przedstawionej w ofercie Sklepu Internetowego Mori Lee na adres dostawy wskazany w formularzu. Zamawiający dokonuje wyboru formy przesyłki w trakcie składania zamówienia.

5. Koszt dostawy towaru został określony w tabeli kosztów.

6.Prosimy aby w sytuacji odbioru przesyłki sprawdzić, czy opakowanie zewnętrzne nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie zewnętrzne przesyłki nosi znamiona uszkodzenia, prosimy nie przyjmować przesyłki, a jako powód podać „uszkodzenie opakowania zewnętrznego” oraz skontaktować się jak najszybciej z Biurem Obsługi Klienta Sklepu Internetowego Mori Lee w celu wyjaśnienia sprawy.

Suknie ślubne i wieczorowe Mori Lee Polska.